CNC – nowoczesna obrabiarka do produkcji schodów i drzwi

Format4 CNC 5-osiowe elektrowrzeciono do drewna profit H500 – nieskrępowana kreatywność – jedna obrabiarka i 4-stronna obróbka schodów i drzwi.

Zakład stolarski AMSTOL stawia na nowe technologie umożliwiające obróbkę materiałów dostosowując wyroby do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasza najnowocześniejsza 5-osiowa technologia CNC oparta na wykorzystaniu Format 4 wraz z profit H500 gwarantuje nieograniczoną kreatywność.

Indywidualnie dobrane narzędzia, automatyczna produkcja z użyciem Format 4 i CNC z 5-osiowym elektrowrzecionem do drewna profit H500 umożliwia rozsądne wiązanie jakości produkowanych wyrobów z ich ceną.

Profit H500 dysponuje nieograniczonymi możliwościami obróbki i realizuje najkrótsze cykle produkcyjne. W pełni automatyczna konsola „s-motion” umożliwia kompleksową, kompletną obróbkę elementów drzwi i schodów w możliwie najkrótszym czasie i z zachowaniem najwyższej jakości.

FORMAT4 – bezkompromisowa kompetencja dla najwyższych wymagań.

Park maszynowy stolarni Amstol w połączeniu z umiejętnościami pracowników gwarantuje wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych.